Jeugd

Indeling Maasstad Tediro B1
Vierde Klasse
Gravendeel B1, Oude Maas B2, Rijnmond Hoogvliet B2, SHO B3,Smitshoek B5, Spartaan’20 B5, Spijkenisse B5

Spelers B- elftal:
M. Abbas, A. Dias Gomes, M. Eersteling, M. Louiza, R. Luciana, A. Muhero, J. Oosterkamp, C. Ortela, H. Osman, D. Snellens, E. Sumter, S. Ul-haq, A. Yakhloufi, Z. Yakoubi

Indeling Maasstad Tediro C1
Vijfde Klasse
Charlois C4, Coal c1, Kocatepe c2, Oude Maas C2, Overmaas C2, Rhoon C3, Smitshoek C7

Spelers C-elftal:
M.Barry, D.Elbers, A. Fazliji, M. Hassan, J. Huwae, C. Kazemba, C. Ruimwijk, F. Ulhadj, D. Verkerk,
I. van der Weele

Indeling Maasstad Tediro D1
Eerste Klasse
CKC D1, GLZDelfshaven D1, HOVDJSCR D1, Leonidas D1, Maense D1, Victoria’04 D1, VVOR D1, Zwaluwen D2, YVV De Zwervers D1.

Spelers D- elftal:
R. Adrianus, A. Ahdid, M. Basali Ise Konga, O. Bouhiyad, B. Gulcan, J. Jonge, A. Laamouz, V. Larsen,
M. Mamadou, C. Osei-Anochie, M. Ouchen, J. Ramos, A. Zallé

Indeling Maasstad Tediro E1
Derde Klasse
Barendrecht E5, Binnenmaas E2, Bolnes E1, GOZ E1, LMO E1, NSVV E2, RVVH E3, SHO E4

Spelers E – elftal:
S. Ahdid, A. Bah, A. Diallo, T. Jalloh, L. Larsen, A. Lima do Rosario, J. Nelstein, L. Ramos, Z. Safi,
N. de Wind

Indeling Maasstad Tediro F1
Vierde Klasse
Binnenmaas F2, Capelle F4, Charlois F4, DRL F2, GLZDelfshaven F1, Overmaas F1, Smitshoek F3, Spartaan’20 F5

Spelers F- elftal:
M. Alin, W. Bah, T. Diallo, M. Kourouma, J. Kreukniet, B. Lima do Rosario, C. Perez Reyes, K. Stroop,
A. Ul-haq, M. Ulhadj

Trainingstijden

De trainingen van de B -jeugd vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18.30 uur  - 20.00 uur.

De trainingen van de C -jeugd vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18.30 uur  - 20.00 uur.

De trainingen van de D -jeugd vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18.00 uur  - 19.00 uur.

De trainingen van de E -jeugd vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18.00 uur  - 19.00 uur.

De trainingen van de F -jeugd vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18.00 uur  - 19.00 uur.